Konsultant ds. Handlowych (IT/Medycyna)

Lokalizacja: Katowice

Główne zadania:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych,
  • Planowanie i prowadzenie działań sprzedażowych,
  • Przygotowywanie i realizacja ofert,
  • Sporządzanie raportów i rozliczeń.

Profil kandydata:

  • Doświadczenie na stanowisku handlowym (mile widziane w sprzedaży produktów i usług IT dla branży medycznej, lub jako przedstawiciel/konsultant handlowy w branży medycznej),
  • Minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu kategorią produktową (mile widziana znajomość kategorii oprogramowanie),
  • Wiedza w zakresie zasad działania i sprzedaży oprogramowania,
  • Ogólna wiedza informatyczna, z zakresu tworzenia oprogramowania, rozwiązań sprzętowych,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel i PowerPoint,
  • Umiejętność przygotowywania ofert, umów i negocjowania warunków handlowych,
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji i szkoleń,
  • Umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji biznesowych,
  • Łatwość przyswajania wiedzy, samodzielność, zaangażowanie i motywacja w realizacji wyznaczonych celów,
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Wykształcenie wyższe (kierunki ekonomiczne lub handlowe).

Oferujemy:

Pracując u nas, zyskujesz nie tylko stabilne zatrudnienie, przyjazną atmosferę, czy możliwość współpracy ze świetnymi specjalistami, ale także możesz skorzystać z całego katalogu różnych benefitów, aktywności i możliwości rozwojowych, które wspomagają obszary:

  • Zdrowie: prywatne ubezpieczenie medyczne, polisa lekowa, akcje prozdrowotne, prywatne ubezpieczenie na życie
  • Rozwój: możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych, zewnętrznych i konferencjach, certyfikacje
  • Rozrywka: imprezy integracyjne, sportowe, kręgle, imprezy rodzinne: Mikołajki, Dni Dziecka, konkursy firmowe
  • Sport: karty MultiSport, dofinansowanie do sportu i rekreacji
  • Przyszłość: Pracowniczy Program Emerytalny
  • I inne: abonament telefoniczny i internetowy, Kafeteria Benefitów, Zakładowy Fundusz Socjalny, Kafeteria Benefitów, pełne wyposażenie stanowiska pracy, bezpłatny parking firmowy, wyjazdy zagraniczne, firmowa kuchnia.

NIE MA OFERTY DLA CIEBIE?

Jeśli wśród naszych aktualnych ofert pracy nie ma oferty dla Ciebie lub widzisz dla siebie inną rolę, prześlij do nas zgłoszenie aplikacyjne tutaj: