Poznaj nas lepiej!

Jesteśmy liderem IT na rynku ochrony zdrowia w Polsce. Tworzymy systemy informatyczne oraz oprogramowanie, z których każdego dnia korzystają miliony użytkowników: od pacjentów, lekarzy i farmaceutów, aż po sieci szpitali i największe firmy farmaceutyczne. Jesteśmy także wiodącym dostawcą w dziedzinie e-zdrowia. Oferujemy rozwiązania chmurowe i stacjonarne, aplikacje mobilne, a także rozbudowane systemy dedykowane m.in. dla Ministerstwa  Zdrowia oraz NFZ.

Ciągły rozwój jest jedną z głównych zasad na których opieramy naszą działalność. Dlatego poszukujemy ludzi otwartych, pomysłowych i ambitnych, którzy chcą podnosić swoje umiejętności i rozwijać się razem z nami.

Od ponad 30 lat tworzymy rozwiązania IT, a naszą siłą jest zespół ponad 700 specjalistów. W związku z rozwojem kolejnych, różnorodnych i innowacyjnych  projektów zapraszamy do współpracy programistów, projektantów, konsultantów wdrożeń, analityków, testerów oraz innych specjalistów IT. Jesteśmy stabilnym pracodawcą, który zapewnia pracę w przyjaznej atmosferze. Oferujemy także wiele możliwości rozwoju oraz aktywnie wspieramy pasje naszych pracowników.

Nasze kluczowe wartości to: szacunek, profesjonalizm, rzetelność, zaufanie i ciągły rozwój.

W Kamsoft realizujemy także nasze inne pasje:

PIŁKA NOŻNA

Grasz w piłkę? Świetnie! Dołącz do naszej firmowej drużyny piłkarskiej

KOLARSTWO GÓRSKIE

Jeździsz na rowerze? Dołącz do OSOZ Racing Team

BIEGANIE

Lubisz biegać? Sprawdź się w Katowice Business Run

AKCJE CHARYTATYWNE

Kochasz pomagać innym? Weź udział jako wolontariusz w firmowych akcjach charytatywnych np. w Akcji Bucik

FOTOGRAFIA

Konkursy fotograficzne