Pracownik ogólnobudowlany – elektryk

Lokalizacja: Katowice

Główne zadania:
– Wykonywanie instalacji niskoprądowych i elektrycznych,
– Przegląd i konserwacja wykonywanych instalacji,
– Wykonywanie bieżących napraw,
– Prace ogólnobudowlane.

Oczekujemy:
– Doświadczenie w zawodzie elektryka/elektroinstalatora,
– Umiejętności ogólnobudowlane, sumienność, dokładność, uczciwość,
– Uprawnienia SEP (możliwość uaktualnienia uprawnień),
– Prawo jazdy kat. B,
– Brak przeciwwskazań do pracy powyżej 3m,
– Gotowość do pracy w delegacjach na terenie Polski.

Oferujemy:
– Praca jednozmianowa w pełnym etacie na umowę o pracę,
– Stabilne zatrudnienie,
– Pełne wyposażenie stanowiska pracy i narzędzia,
– Możliwość uaktualnienia uprawnień SEP,
– Możliwość uczestniczenia w kursach i szkoleniach zawodowych,
– Pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, polisa lekowa, ubezpieczenie na życie, karty MultiSport, ZFŚS, wczasy pod gruszą, imprezy integracyjne, sportowe, rodzinne).

NIE MA OFERTY DLA CIEBIE?

Jeśli wśród naszych aktualnych ofert pracy nie ma oferty dla Ciebie lub widzisz dla siebie inną rolę, prześlij do nas zgłoszenie aplikacyjne tutaj: