Programista Baz Danych (PostgreSQL)

Lokalizacja: Katowice, Zdalnie

Główne zadania:

  • Tworzenie i utrzymanie oprogramowania
  • Przygotowanie oprogramowania zgodnie z wytycznymi i potrzebami biznesowymi
  • Nadzór nad wdrożeniem przygotowanego rozwiązania
  • Przeprowadzanie wstępnych testów oprogramowania
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej
  • Analiza istniejących i przyszłych wymagań funkcjonalnych
  • Bieżący serwis oprogramowania
  • Raportowanie wykonanych prac
  • Udział w spotkaniach projektowych

Profil kandydata:

  • Znajomość języka SQL dla baz danych PostgreSQL
  • Praktyczna umiejętność tworzenia zapytań SQL
  • Znajomość zagadnień bazodanowych, w szczególności bazy danych PostgreSQL
  • Umiejętność tworzenia struktur w relacyjnych bazach danych
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Mile widziane doświadczenie z bazą Firebird oraz ClickHouse
  • Mile widziane doświadczenie z PowerBI

Oferujemy:

Pracując u nas, zyskujesz nie tylko stabilne zatrudnienie, przyjazną atmosferę, czy możliwość współpracy ze świetnymi specjalistami, ale także możesz skorzystać z całego katalogu różnych benefitów, aktywności i możliwości rozwojowych, które wspomagają obszary:

  • Zdrowie: prywatne ubezpieczenie medyczne, polisa lekowa, akcje prozdrowotne, prywatne ubezpieczenie na życie
  • Rozwój: możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych, zewnętrznych i konferencjach, certyfikacje
  • Rozrywka: imprezy integracyjne, narciarskie, kręgle, imprezy rodzinne: Mikołajki, Dni Dziecka, konkursy firmowe
  • Sport: karty MultiSport, imprezy biegowe, sekcje piłki nożnej i kolarstwa górskiego, dofinansowanie do sportu i rekreacji
  • Przyszłość: Pracowniczy Program Emerytalny
  • I inne: abonament telefoniczny i internetowy, Zakładowy Fundusz Socjalny, pełne wyposażenie stanowiska pracy, bezpłatny parking firmowy, wyjazdy zagraniczne, firmowa kuchnia.
  • Możliwość pracy zdalnej.

NIE MA OFERTY DLA CIEBIE?

Jeśli wśród naszych aktualnych ofert pracy nie ma oferty dla Ciebie lub widzisz dla siebie inną rolę, prześlij do nas zgłoszenie aplikacyjne tutaj: