Programista Delphi

Lokalizacja: Katowice, Zdalnie

Główne zadania:

  • Tworzenie i utrzymanie oprogramowania,
  • Przeprowadzanie wstępnych testów oprogramowania,
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej,
  • Analiza istniejących i przyszłych wymagań funkcjonalnych.

Profil kandydata:

  • Umiejętność programowania w Delphi, poparta doświadczeniem,
  • Znajomość SQL oraz wiedza z zakresu relacyjnych baz danych,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i współpracy w zespole.

Mile widziane:

  • Znajomość języka Java.

Oferujemy:

Pracując u nas, zyskujesz nie tylko stabilne zatrudnienie, przyjazną atmosferę, czy możliwość współpracy ze świetnymi specjalistami, ale także możesz skorzystać z całego katalogu różnych benefitów, aktywności i możliwości rozwojowych, które wspomagają obszary:

  • Zdrowie: prywatne ubezpieczenie medyczne, polisa lekowa, akcje prozdrowotne, prywatne ubezpieczenie na życie
  • Rozwój: możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych, zewnętrznych i konferencjach, certyfikacje
  • Rozrywka: imprezy integracyjne, sportowe, kręgle, imprezy rodzinne: Mikołajki, Dni Dziecka, konkursy firmowe
  • Sport: karty MultiSport, sekcje piłki nożnej i kolarstwa górskiego, dofinansowanie do sportu i rekreacji
  • Przyszłość: Pracowniczy Program Emerytalny
  • I inne: abonament telefoniczny i internetowy, Zakładowy Fundusz Socjalny, Kafeteria Benefitów, pełne wyposażenie stanowiska pracy, bezpłatny parking firmowy, wyjazdy zagraniczne, firmowa kuchnia.
  • Możliwość 100% pracy zdalnej.

NIE MA OFERTY DLA CIEBIE?

Jeśli wśród naszych aktualnych ofert pracy nie ma oferty dla Ciebie lub widzisz dla siebie inną rolę, prześlij do nas zgłoszenie aplikacyjne tutaj: