Programista Java

Lokalizacja: Katowice, Zdalnie

Główne zadania:

  • Projektowanie i rozwój serwisów.
  • Wybór technologii i rozwiązań pozwalających optymalizować działanie usług, zarówno w warstwie aplikacyjnej jak i bazodanowej.
  • Rozwój i utrzymanie platformy komunikacyjnej.
  • Wsparcie zespołu deweloperskiego w rozwoju aplikacji, wdrażaniu dobrych praktyk programistycznych.
  • Wdrażanie rozwiązań wspierających automatyzację procesów rozwoju i wdrażania (CI/CD).

Profil kandydata:

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenia w programowaniu w Javie.
  • Bardzo dobra znajomość Spring Framework.
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami Maven, Jenkins, SVN.
  • Dobra znajomość SQL oraz baz danych PostgreSQL, Oracle.
  • Znajomość wzorców projektowych.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z wykorzystaniem rozwiązań chmurowych (Microsoft Azure).
  • Doświadczenie w automatyzacji procesów rozwoju, wdrożenia i testowania.
  • Znajomość zagadnień związanych z monitorowaniem i optymalizacją usług o dużym obciążeniu i wysokim poziomie dostępności.

Oferujemy:
Jeżeli informatyka to Twoja pasja, a praca to dla Ciebie przyjemność, oferujemy Ci wieloletnie i stabilne zatrudnienie, ambitne wyzwania, szkolenia, możliwość uczenia się od najlepszych, udziały w konferencjach i przede wszystkim przyjazną atmosferę pracy.

Obecnie praca możliwa również w trybie zdalnym.

Dołączając do nas:
• znajdziesz ludzi z pasją o otwartych umysłach, którzy chętnie dzielą się wiedzą,
• będziesz pracował w zespole, w którym panuje przyjazna atmosfera,
• rozwiniesz swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach,

Dodatkowo zatroszczymy się o:

• Twoje zdrowie (prywatna opieka medyczna, polisa lekowa, ubezpieczenie na życie, akcje prozdrowotne),
• Twoją kondycję (dofinansowanie do sportu i rekreacji, imprezy dla biegaczy, karty MultiSport),
• Twoją rozrywkę (imprezy integracyjne, imprezy rodzinne, wyjścia na kręgle, wyjazdy na narty),
• Twój rozwój (szkolenia, konferencje, certyfikaty, kursy programistyczne).

NIE MA OFERTY DLA CIEBIE?

Jeśli wśród naszych aktualnych ofert pracy nie ma oferty dla Ciebie lub widzisz dla siebie inną rolę, prześlij do nas zgłoszenie aplikacyjne tutaj: