Programista Java

Lokalizacja: Zdalnie

Główne zadania:

  • Rozwój i utrzymanie platformy komunikacyjnej dla medycyny, farmacji i pacjentów,
  • Projektowanie i rozwój serwisów,
  • Wsparcie zespołu deweloperskiego w rozwoju aplikacji,
  • Wdrażanie rozwiązań wspierających automatyzację procesów rozwoju i wdrażania (CI/CD).

Profil kandydata:

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie komercyjne w programowaniu w Javie.
  • Dobra znajomość Spring Framework.
  • Dobra znajomość SQL oraz baz danych PostgreSQL, Oracle.
  • Znajomość REST API, JSON.
  • Znajomość SVN, GIT, Maven, Jenkins.
  • Znajomość wzorców projektowych.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z wykorzystaniem rozwiązań chmurowych (Microsoft Azure), Docker, Kubernetes.
  • Znajomość node.js, JavaScript, React.js,
  • Znajomość Rabbit MQ,
  • Znajomość środowiska iSeries IBM, DB2,
  • Znajomość zagadnień związanych z monitorowaniem i optymalizacją usług o dużym obciążeniu i wysokim poziomie dostępności.

Oferujemy:

Pracując u nas, zyskujesz nie tylko stabilne zatrudnienie, przyjazną atmosferę, czy możliwość współpracy ze świetnymi specjalistami, ale także możesz skorzystać z całego katalogu różnych benefitów, aktywności i możliwości rozwojowych, które wspomagają obszary:

  • Zdrowie: prywatne ubezpieczenie medyczne, polisa lekowa, akcje prozdrowotne, prywatne ubezpieczenie na życie
  • Rozwój: możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych, zewnętrznych i konferencjach, certyfikacje
  • Rozrywka: imprezy integracyjne, narciarskie, kręgle, imprezy rodzinne: Mikołajki, Dni Dziecka, konkursy firmowe
  • Sport: karty MultiSport, imprezy biegowe, sekcje piłki nożnej i kolarstwa górskiego, dofinansowanie do sportu i rekreacji
  • Przyszłość: Pracowniczy Program Emerytalny
  • I inne: abonament telefoniczny i internetowy, Zakładowy Fundusz Socjalny, pełne wyposażenie stanowiska pracy, bezpłatny parking firmowy, wyjazdy zagraniczne, firmowa kuchnia.
  • Możliwość pracy zdalnej.

NIE MA OFERTY DLA CIEBIE?

Jeśli wśród naszych aktualnych ofert pracy nie ma oferty dla Ciebie lub widzisz dla siebie inną rolę, prześlij do nas zgłoszenie aplikacyjne tutaj: