Konsultant ds. Serwisu Systemów Aptecznych

Lokalizacja: Leszno, Warszawa

Główne zadania:

  • Wsparcie techniczne dla użytkowników systemów informatycznych, działających w aptekach i sieciach aptek,
  • Instalacja i konfiguracja oprogramowania i sprzętu,
  • Okresowe szkolenia użytkowników,
  • Monitorowanie i diagnostyka działania systemów u Klienta.

Profil kandydata:

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych ze sprzętem komputerowym, infrastrukturą sieciową, systemami operacyjnymi i serwerowymi Windows,
  • Umiejętność naprawy, serwisowania komputerów, laptopów, drukarek, drukarek fiskalnych,
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność,
  • Orientacja na klienta i umiejętność budowania i utrzymywania trwałych relacji biznesowych,
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • Znajomość baz danych i języka SQL,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w branży medycznej lub farmaceutycznej.

Oferujemy:

Pracując u nas, zyskujesz nie tylko stabilne zatrudnienie, przyjazną atmosferę, czy możliwość współpracy ze świetnymi specjalistami, ale także możesz skorzystać z całego katalogu różnych benefitów, aktywności i możliwości rozwojowych, które wspomagają obszary:

  • Zdrowie: prywatne ubezpieczenie medyczne, polisa lekowa, akcje prozdrowotne, prywatne ubezpieczenie na życie
  • Rozwój: możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych, zewnętrznych i konferencjach, certyfikacje
  • Rozrywka: imprezy integracyjne, kręgle, imprezy rodzinne: Mikołajki, Dni Dziecka, konkursy firmowe
  • Sport: karty MultiSport, imprezy sportowe, dofinansowanie do sportu i rekreacji
  • Przyszłość: Pracowniczy Program Emerytalny
  • I inne: abonament telefoniczny i internetowy, Kafeteria Benefitów, Zakładowy Fundusz Socjalny, pełne wyposażenie stanowiska pracy, bezpłatny parking firmowy, wyjazdy zagraniczne, firmowa kuchnia.

NIE MA OFERTY DLA CIEBIE?

Jeśli wśród naszych aktualnych ofert pracy nie ma oferty dla Ciebie lub widzisz dla siebie inną rolę, prześlij do nas zgłoszenie aplikacyjne tutaj: