Starszy Specjalista ds. Kadr i Płac

Lokalizacja: Katowice

Lokalizacja: Katowice, ul. 1 Maja 133

Zakres zadań:

  • Prowadzenie rozliczeń kadrowo-płacowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych i przepisami podatkowymi,
  • Przygotowywanie sprawozdań rozliczeń miesięcznych i rocznych (ZUS, US, GUS, PFRON),
  • Prowadzenie dokumentacji płacowej, naliczanie wynagrodzeń,
  • Prowadzenie i archiwizacja akt osobowych,
  • Rozliczanie czasu pracy, urlopów i zwolnień lekarskich.

Profil kandydata:

  • Min. 5 letnie doświadczenie w pracy w obszarze kadr i płac na samodzielnym stanowisku,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel, oraz programów Płatnik, PUE, e-deklaracje,
  • Znajomość przepisów prawnych, w szczególności prawa pracy, kodeksu pracy i rozporządzeń, naliczania płac, ubezpieczeń społecznych, ZUS-u i podatku dochodowego od osób fizycznych,
  • Umiejętność ewidencji i rozliczenia płac w systemie FK,
  • Wykształcenie minimum średnie kierunkowe,
  • Dokładność, skrupulatność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy,
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale kadrowo-płacowym,
  • Chęć rozwoju zawodowego – oferujemy możliwość awansu.

Oferujemy:

Pracując u nas, zyskujesz nie tylko stabilne zatrudnienie, przyjazną atmosferę, czy możliwość współpracy ze świetnymi specjalistami, ale także możesz skorzystać z całego katalogu różnych benefitów, aktywności i możliwości rozwojowych, które wspomagają obszary:

  • Zdrowie: prywatne ubezpieczenie medyczne, polisa lekowa, akcje prozdrowotne, prywatne ubezpieczenie na życie
  • Rozwój: możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych, zewnętrznych i konferencjach, certyfikacje
  • Rozrywka: imprezy integracyjne, narciarskie, kręgle, imprezy rodzinne: Mikołajki, Dni Dziecka, konkursy firmowe
  • Sport: karty MultiSport, imprezy biegowe, sekcje piłki nożnej i kolarstwa górskiego, dofinansowanie do sportu i rekreacji
  • Przyszłość: Pracowniczy Program Emerytalny
  • I inne: abonament telefoniczny i internetowy, Zakładowy Fundusz Socjalny, pełne wyposażenie stanowiska pracy, bezpłatny parking firmowy, wyjazdy zagraniczne, firmowa kuchnia.

NIE MA OFERTY DLA CIEBIE?

Jeśli wśród naszych aktualnych ofert pracy nie ma oferty dla Ciebie lub widzisz dla siebie inną rolę, prześlij do nas zgłoszenie aplikacyjne tutaj: